Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Hepimizin bildiği gibi, ülkemiz ve dünyamız olarak yaşadığımız Covid19 pandemisi dolayısıyla, şimdiye kadar hiç yaşanmamış zor bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan ikinci dalga ile birlikte alınan yeni kısıtlama tedbirleri; önümüzdeki kış aylarının daha da zor geçeceğini bizlere işaret etmektedir.

Yani uygulamakta olduğumuz hastalıktan korunma tedbirlerimizi önümüzdeki kış aylarında daha da sıkı olarak uygulamak zorundayız.

Umut ediyorum ki; bilim insanlarının hastalığın aşısının bulunması ve uygulanması ile ilgili olumlu söylemleri neticesinde bu zorlu süreci önümüzdeki yıl atlatacağız.

Sizlerden özellikle ricam; her ne kadar işyerlerimizde uyguladığımız maske, mesafe ve hijyen kurallarına, yönetici arkadaşlarımız ve sizlerin sıkı sıkıya riayet ediyor olması sayesinde çok şükür önemli bir problem yaşamamış olsak da; iş dışındaki özel yaşantımızda, gündelik hayatımızda da çok dikkatli olmamız, ailelerimiz, yakınlarımız ve dostlarımızla olan ilişkilerimizde de maske, mesafe ve hijyen konularındaki pandemi kurallarına mutlaka uymamız gerektiğidir.

Değerli arkadaşlarım, sevdiklerimizi güvende tutmanın yolunun bu kurallara sıkı sıkıya uymaktan geçtiğini unutmayalım. Bu konuda her türlü desteği İnsan Kaynakları ve İş Güvenliği departmanımız sizlere verecektir.

Hepinize aileleriniz, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Mehmet TİRYAKİ
Tiryakiler Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı